Loading...

Jaanuari Kuufilmi "Kutsu mind oma nimega" esilinastub 17. jaanuaril

Filmifestivalide lemmik ja tulevase auhinnahooaja nõutuim film "Kutsu mind oma nimega" on jaanuari Kuufilm.

Luca Guadagnino romantiline draama „Kutsu mind oma nimega“ (Call Me by Your Name) põhineb André Acimani romaanil, mis jutustab sensuaalse loo esimesest armastusest. Varaküps 17-aastane Ameerika ja Itaalia verd Elio Perlman (Timothée Chalamet) veedab 1983. aastal suve Põhja-Itaalias perekonna 17. sajandil ehitatud villas. Ta veedab oma aega komponeerides ja klassikalist muusikat mängides, raamatuid lugedes ning oma sõbra Marziaga (Esther Garrel) flirtides.

Eliol on lähedane suhe oma professorist isaga (Michael Stuhlbarg), kelle eriala on Kreeka ja Rooma kultuur, ja tõlkijast ema Annellaga (Amira Casar). Vanemad on andnud talle võimaluse nautida nii loodust kui ka kõrgkultuuri. Elio on harituse ja intellektuaalsete võimete mõistes juba täiskasvanu, kuid iseäranis südameasjus on tal veel palju arenguruumi ja avastamist.

Ühel päeval saabub suvepraktika raames Elio isale abiks doktorikraadi kallal töötav võluv Ameerika teadur Oliver (Armie Hammer). Kuuma päikese all asuvad Elio ja Oliver avastama nende vahel tärkavat kirge suvel, mis muudab igaveseks nende elu.

"Kutsu mind oma nimega" jaanuari Kuufilmi esilinastus 17. jaanuaril kell 19.00 Coca-Cola Plazas SCAPE saalis. Piletid leiad SIIT!

Vaata treilerit: